Setrab ProLine STD 10 Row Oil Cooler - (50x210x76mm) - STB50-110-7612
Item number:
STB50-110-7612
Setrab ProLine STD 10 soros Motor- és Váltóolajhűtő radiátor - (50x210x76mm) - STB50-110-7612, Setrab olajhűtők, Setrab váltóolajhűtő, Setrab motorolajhűtő, Setrab Motosport olajhűtő, Setrab Proline, Setrab SLM, Setrab SlimLine
Brand:
SETRAB
Available to order
257
Net price: 202
Looking for discounts?
Details
Műszaki paraméterek:
Üzemi hőmérséklet: -40°C - 150°C
Üzemi nyomás: 0-10Bar
Maximális nyomás: 12 Bar
Max. Meghúzási nyomaték: 40Nm
M22x1,5 belső bemeneti és kimeneti menet (külön megvásárolhatóak az adapterek)
ProLine olajhűtők méretei: Méylség: 50mm Matrix: 115mm / 235mm / 310mm
TypeRow No.Depth mmLength mmHeight mm
115mm Matrix7 Row5021052
115mm Matrix10 Row5021076
115mm Matrix13 Row5021099
115mm Matrix16 Row50210122
115mm Matrix19 Row50210146
115mm Matrix25 Row50210193
115mm Matrix50 Row50210389
115mm Matrix72 Row50210562
235mm Matrix3 Row5033052
235mm Matrix7 Row5033076
235mm Matrix13 Row5033099
235mm Matrix16 Row50330122
235mm Matrix19 Row50330146
235mm Matrix25 Row50330193
235mm Matrix34 Row50330264
235mm Matrix40 Row50330310
235mm Matrix44 Row50330342
235mm Matrix50 Row50330
Stock inventories
Central Warehouse
0 pc
Delivery in 3-5 business days
External Warehouse
0 pc
Delivery in 5-10 business days
Data
Size:
10 Row
Reviews
Be the first to write a review!