WC5756-092
Brand:
Cometic
Thickness:
2.34 mm
Material Type:
MLS
Bore - Actual:
83.00 mm
Country of Origin:
USA
Available to order
226
Net price: 178
Looking for discounts?
Details
Bore - Actual: 83.00 mm
Country of Origin: USA
GTIN: 00191070139322
Material Type: MLS
Thickness: 2.34 mm
Stock inventories
Central Warehouse
0 pc
Delivery in 3-5 business days
External Warehouse
0 pc
Delivery in 5-10 business days
Data
EAN:
Beszállító cikkszám:
WC5756-092
Reviews
Be the first to write a review!
Cometic head gasket Ford 1.6l+1.8l CVH 83.00mm MLS 092"