W526M06850
Brand:
Wiseco
Cylinders:
1
Bore - Actual:
68.50 mm
Bore - Oversize:
2.50 mm
Bore - Standard:
66.00 mm
Country of Origin:
USA
Displacement:
265 cc
Stroke:
72.00 mm
Available to order
202
Net price: 159
Looking for discounts?
Details
Bore - Actual: 68.50 mm
Bore - Oversize: 2.50 mm
Bore - Standard: 66.00 mm
Country of Origin: USA
Cylinders: 1
Displacement: 265 cc
GTIN: 00193564123176
Stroke: 72.00 mm