W4817M09200
Brand:
Wiseco
Bore - Actual:
92.00 mm
Bore - Oversize:
6.00 mm
Bore - Standard:
86.00 mm
Country of Origin:
USA
Displacement:
904 cc
Stroke:
68.00 mm
Compression Ratio - Actual:
10.5:1
Available to order
200
Net price: 157
Looking for discounts?
Details
Bore - Actual: 92.00 mm
Bore - Oversize: 6.00 mm
Bore - Standard: 86.00 mm
Compression Ratio - Actual: 10.5:1
Country of Origin: USA
Displacement: 904 cc
GTIN: 00193564143334
Stroke: 68.00 mm
Stock inventories
Central Warehouse
0 pc
Delivery in 3-5 business days
External Warehouse
0 pc
Delivery in 5-10 business days
Data
EAN:
Beszállító cikkszám:
W4817M09200
Reviews
Be the first to write a review!
Wiseco Piston Kit Triumph Bonneville '01-10 4V -7cc 10.5:1