W4767M08850
Brand:
Wiseco
Bore - Actual:
88.50 mm
Bore - Oversize:
1.50 mm
Bore - Standard:
87.00 mm
Country of Origin:
USA
Displacement:
508 cc
Stroke:
84.00 mm
Compression Ratio - Actual:
12:1
Available to order
242
Net price: 190
Looking for discounts?
Details
Bore - Actual: 88.50 mm
Bore - Oversize: 1.50 mm
Bore - Standard: 87.00 mm
Compression Ratio - Actual: 12:1
Country of Origin: USA
Displacement: 508 cc
GTIN: 00193564140500
Stroke: 84.00 mm