ARP Ford 2.5L 20V(Huba) '05 & up MSK-ARP2000
Item number:
ARP-251-5801
Brand:
ARP
Package Width:
102,00 mm
Package Height:
216,00 mm
Package Length:
64,00 mm
Package Weight:
1678.00 g
Material Type:
8740 Chrome Moly
Country of Origin:
USA
Available to order
589
Net price: 464
Looking for discounts?
Details
Country of Origin: USA
GTIN: 00672036045159
Material Type: 8740 Chrome Moly
Package Height: 216,00 mm
Package Length: 64,00 mm
Package Weight: 1678.00 g
Package Width: 102,00 mm
Stock inventories
Central Warehouse
0 pc
Delivery in 3-5 business days
External Warehouse
3 pc
Delivery in 5-10 business days
Data
EAN:
Beszállító cikkszám:
ARP-251-5801
Reviews
Be the first to write a review!