ARP-216-5401
Brand:
ARP
Package Width:
102,00 mm
Package Height:
216,00 mm
Package Length:
64,00 mm
Package Weight:
744.00 g
Material Type:
ARP2000
Country of Origin:
USA
Available to order
223
Net price: 175
Looking for discounts?
Details
Country of Origin: USA
GTIN: 00672036037178
Material Type: ARP2000
Package Height: 216,00 mm
Package Length: 64,00 mm
Package Weight: 744.00 g
Package Width: 102,00 mm